Zlot digartowiczów w Bytomiu!

Bytom miastem kultury i sztuki – taki jest pomysł na miasto obecnego prezydenta, o czym często wspominał na swoim blogu. Jednym z kroków w stronę realizacji tego celu jest ściąganie artystów do Bytomia.

Serwis Digart.pl jest skupiskiem amatorów i profesjonalistów z różnych dziedzin sztuki. Dziennie pojawiają się w nim tysiące prac: obrazów, fotografii, poezji etc. Użytkownicy w/w portalu często spotykają się na zlotach, aby zmienić znajomość internetową na rzeczywistą. Nierzadko się zdarza, iż na zloty digartowiczów przyjeżdżają ludzie nie tylko z regionu, gdzie znajduje się miejsce spotkania, ale także z całej Polski, a nawet z zagranicy.

9 sierpnia użytkownicy serwisu Digart.pl zamierzają spotkać się w Bytomiu. Organizatorem zlotu jest człowiek o pseudonimie ObiSan. Zebranie uczestników zlotu nastąpi o godzinie 16:00 na Rynku pod "Kroniką", skąd następnie grupa przeniesie się do Fanaberii, by… dyskutować o kierunkach rozwoju polskiej kultury współczesnej w dobie globalizmu :P.

Serdecznie zapraszam wszystkie artystyczne dusze na spotkanie. Posiadanie konta na Digarcie jest wskazane, ale nie konieczne :).

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem – CLICK!


Daniel Lekszycki & Marek Wojcik